Çudirat shqiptare! I vdekuri “ngjallet” dhe firmos për pronën!

Kliko per me shume info

shtepi-vloreThanas Strakosha ka vdekur shumë vite më parë, por në dokumentet hipotekore të Vlorës rezulton se ka firmosur në 2002 për të marrë pronën, një shtëpi në Skelë.

Personi që ka denoncuar rastin në emisionin Stop, pretendon pronësinë e shtëpisë në fjalë që është edhe objekt konflikti. Ai thotë se firma e tij është falsifikuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.