Ja kush është i riu që aksidentoi për vdekje nënën e dy fëmijëve në Tiranë

Kliko per me shume info

Andrea MemollariI riu që shihni në foto është drejtuesi i mjetit i cili përplasi mesditën e sotme një grua sëbashku me dy fëmijët e saj në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në Unazë tek Arkiva e Shtetit, teksa edhe në pamjet e publikuara, shfaqet makina tip “Benz” që i kalon sipër nënës së dy fëmijëve e cila pak orë më pas gjeti vdekjen.

Kliko per me shume info

Andrea Memollari është 20-vjeçari i cili u arrestua sot nga Policia e Tiranës pasi akuzohet se ka aksidentuar për vdekje nënën e dy fëmijëve sot në kryeqytet.

4 COMMENTS

  1. Kto jan cubat e Edi Rames, me parat nga trafiku i droges edhe niperit e tyre sdin ca te bejn me me makina qindra mijra Euro, shtypin popullin hallexhi qe ska buk te haj….na vodhen, na lan pa buk, na vetvran, na vran me arm, tani po na shtypin me makina te blera me parat qe na vodhen, roft Rilindja dhe Edi Rama dhe Erion Veliaj

  2. I ashtuquajturi shoku i Gomarit!
    Paskeqene nje kerriç djale.Me siguri qe nuk ke aspak horizont,prandaj shkruan keshtu.
    Ne fund e ke mbyllur mire,kur thua Rrofte Rilindja.Pome te vertet qe Rilindja do te rroje.Kush ka sy shikon punen e Rilindjes-

    • PO e shikojm dit per dit, shoku Mitat, ska nevoj fare per koment, ketu behesh vella me gomarin se sot e bejn ligjin njerez me fillore dhe kobure, po dukesh qe ke ti horizont dhe di shum, kur di kaq shum duhet ta kuptosh qe paraja e ardhur nga pislliku sjell vetem vandalizem dhe ulje te kultures te nje shoqerie, ne vendet perendimore ka shum qe shesin drog po nuk guxojn te bejn sikur jan zoter te vendit rrin ne getto me gjith milionat e pista dhe as nuk ju shkon ndermendje te perzihen me popullaten qe punon dhe jan familjar te rregullt, ketu pervec papunsis duhet te durojm edhe keta ciliminjt te na shtypin pasi kan ardh cubat e Erion Veliajn te na marrin taksat, po ky ku i gjen parat nje gram e asja qe thtiht ky kushton 100 mij lek, ketu ke familje qe jetojn me me pak se 80 mij lek ne muaj, a paguan taksa ky apo njeriu qe i jep ketij makin te shtrenjt dhe para per drog. Sa per te qen kricc te me hash mutin dhe ta kesh harram ti me gjith RIlindjen dhe Rilindasit qe po e coni kete vend ne ferr.

  3. o more ta lumsha o SHOKU MITATIT.Qenka nje palo bure me nje R ky mitati do kete qene sigurims spiun ose nqs eshte i ri do jete KELYSHI i ketyre qe kane ardhe ne pushtet.P o ta jap dhe une nje qerasje si parafolesi por po te them te zente fytin KANCERI NE GRYKE ahahahahah si pinjolli jot kur e tha HYS MILLOSHI qe mos i befte rehat shpirti aty ku eshte dhe e pac HARAM ate qe po te ushqej.KELYSH QENI.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.