I riu plagoset ne Kukes, nderron jete ne spital

Kliko per me shume info

policia-naten-620x330Një person është plagosur me thikë në fshatin Orgjost të Kukësit më pas ka ndërruar jetë në spital.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se viktima është një 25-vjeçar identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. 25-vjeçari është dërguar në spital por nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihen shkaqet dhe motivet e ngjarjes. Forca policie të mbërritura në vendngjarje kanë nisur hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.