Skandal në Tiranë, i moshuar nxjerr organin gjenital në mes të autobusit

Kliko per me shume info


Kanë kaluar kohë që nuk kemi dëgjuar raste të tilla, të paktën nuk kanë ardhur denoncime edhe pse mund të kenë ndodhur. Një i moshuar në urbanin e Kopshtit Zoologjik në Tiranë ka bërë veprime të turpshme.

Ai ka nxjerr organin gjenital dhe për disa minuta ka bërë veprime të pahijshme, edhe pse rreth e rrotull kishte njerëz.

Kliko per me shume info

Sediljet përpara kanë qenë bosh, ndërsa pranë tij kishte disa djem dhe në momentin që ka pikasur që njëri prej tyre po e filmonte, ka mbyllur zinxhirin e pantallonave, ka hedhur një vështrim rreth e rrotull dhe ka vazhduar udhëtimin sikur të mos kishte bërë asgjë.

1 COMMENT

  1. SI NUK KA QENE NDONJE I AFTE QE TJA PRISTE PLAKUT DERI NE RRENXE E TJA HIDHTE RROTAVE TE AUTOBUZIT.MASKARAI KUR TERBOHEN DHE PLEQT.PIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CFAR NUK PO NA NIGJOJNE VESHET DHE CFAR NUK PO NA SHOHIN SYTE.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.