E pabesueshme, ja sa para ka në llogari vajza e Hyrremit!

Kliko per me shume info

hyy_1469514041-9943937Merjem kishte frikë se ish i dashuri i saj do të merrte në duar paratë e saj, kështuqë ajo siguroi vajzën në Gjermani duke hapur një llogari bankare dy milionëshe.

Kan Ates ka lënë aktoren Merjem Uzzerli përderisa ishte shtatzënë, dhe për vajzën e tij Lara-n, as që dëshiron të dëgjojë. Tani, që ish i dashuri i saj po ballafaqohet para falimentimit, aktorja ka siguruar veten dhe vajzën e saj.

Kliko per me shume info

Biznismeni turk iu ka shkaktuar dëm klientëve për rreth 86 milionë euro duke ikur në Meksikë. Merjem kishte frikë se tani do të tentojë të marrë edhe të hollat e saj, kështuqë ka hapur një llogari bankare në Gjermani me vlerë dy milionë euro. Lara, vajza e saj, do të jetë në gjendje të marrë paratë pasi të rritet në moshë madhore.

Aktorja turke, e cila u bë e njohur si Sultan Hyrem në serialin legjendar “Sulejmani i Madhërishëm”, publikon rregullisht foto në Instagram për të përkëdhelurën e saj.

Adhuruesit janë të pajtimit se edhe vajza do të bëhet e famshme një ditë sikur nëna e saj, do të ketë një karrierë të bujshme në fushën e aktrimit apo të modelimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.