Plas humori dhe përplasja në rrjet me ndeshjen Gjermani-Itali, ja çfarë shkruhet

Kliko per me shume info

eurrrrSot ne mbemje luhet super sfida e europianit francez, Itali-Gjermani. Ishte e paevitueshme qe ne Web te mos kishte ironi.

Ja disa nga fotot gazmore qe jane hedhur ne twitter, nga spotdashes te shumte.

Kliko per me shume info

Screenshot_5.pngScreenshot_4.pngScreenshot_3.pngScreenshot_2.png

Pankarta e Italianeve dedikuar Gjermanise: Ne kemi humbur perballe jush vetem kur ishim aleat… Pankarta i referohet luftes se dyte boterore, konkretisht trekendeshit, Tokyo-Berlin-Rome.

Screenshot_6.png

Do ju ham si pice, i thone Gjemanet Italianeve…

Screenshot_7.png

Gjermanet i pergjigjen te kalterve per gjestin e Neuer

Screenshot_8.png

Gjermanet ironi me shpejtesin e Thiago Mottas dhe Montolivos: Në çdo rast jemi më të shpejtë se dy mesfushorët Italian…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.