Prezantuesi shqiptar hidhet në lumë gjatë transmetimit LIVE…

Kliko per me shume info

Prezantuesi shqiptar ka çuditur publikun me veprimin e tij gjatë transmetimit live.

Gent Toska, prezantuesi i emisionit ‘Pastel’ të Rtv 21 në Maqedoni , është hedhur në lumë ndërsa ishte në lidhje direkte me kolegen e tij Mirjeta Avziu, shkruan Express.

Kliko per me shume info

Për të parë hedhjen në lum të Gentit dhe reagimin e Mirjetës, shikoni videon më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.