Ja heroi i masakrës së Mynihut, dha jetën për …!

Kliko per me shume info

article-Një i ri u bë heroi i masakrës së Mynihut, ku mbetën të vrarë 9 persona.

19- vjeçari, i ardhur në gjermani nga Greqia u hodh para motrave të tij binjake dhe i shpëtoi ato nga plumbat kur Ali Sonboly hapi zjarr.

Kliko per me shume info

Huseyin Dayicik ndërroi jetë duke shpëtuar motrat e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.