Heidi Klum, këto janë format super-seksi të 43-vjecares

Kliko per me shume info

heidi-klumHeidi Klum i është rikthyer punës ditën e premte, duke realizuar një set fotografik tepër sensual për linjën e re të rrobave të plazhit.

Teksa ka zgjedhur ta promovojë vetë linjën e saj “Heidi Klum Intimates”, modelja 43-vjeçare ka treguar trupin e saj të tonifikuar në setin fotografik të bërë nga fotografi i njohur Rankin.

Kliko per me shume info

Lidhur me linjën e saj më të re të rrobave të plazhit, Klum është shprehur:

“Pjesën më të madhe të karrierës sime e kam kaluar nëpër plazhe të ndryshme në mbarë botën dhe akoma më pëlqen shumë, kështu që kam punuar tepër për këtë linjë prej kohësh”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.