Hajduti i hyn vajzës në shtëpi, tenton t’i marrë laptopin nga dora!

Kliko per me shume info

hajdut-560x300Një 34-vjeçar u arrestua në flagrancë nga policia, pasi ka hyrë për të vjedhur në banesën e një 48-vjeçari në lagjen numër 13 në Durrës.

Oltion Beshiri me banim në Elbasan në bashkëpunim edhe me një person tjetër për të cilin policia po punon për ta identifikuar dhe arrestuar, ka hyrë në banesë kur në të ndodheshin familjarë, dhe kanë vjedhur një telefon celular Samsung, 150 euro, si dhe kanë tentuar t’i marrin nga dora një lap top vajzës së kryefamiljarit me inicialet L.K.

Kliko per me shume info

Të gjitha sendet e mësipërme u sekuestruan në cilësinë e provave materiale nga ana e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.