Gruaja e ministrit, pozon nudo, fotot

Kliko per me shume info

gruaja-ministritMilena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.

Ajo ka qenë një Miss BumBum dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj.

Kliko per me shume info

Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë.

Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duke treguar “asetet” e saj.

Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj./orainfo
gruaja-ministrit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.