Gruaja ngrihet natën për të pirë ujë, por rrezikon jetën nga ajo që pi!

Kliko per me shume info

ujeNjë grua rreth të shtatëdhjetave në Itali, që nga e shtuna e kaluar ndodhet në gjendje kritike për jetën për shkak se piu aksidentalisht acid klorhidrik duke menduar se po pinte ujë.

Bruna Maistrello është ngritur gjatë natës dhe ka shkuar në kuzhinë për të pirë ujë. Il Giornale shkruan se gruaja dhe bashkëshorti i saj ishin kthyer në shtëpi pas një darke të kaluar jashtë.

Kliko per me shume info

Gruaja ka shkuar në kuzhinë pa e ndezur dritën dhe në errësirë ka bërë gabimin tragjik. Ajo ka pirë nga shishja e me acid klorhidrik, të cilën e përdorte për të pastruar shtëpinë.

Gruaja është dërguar menjëhërë në spital dhe që prej mbrëmjes së ditës së shtunë po lufton mes jetës dhe vdekjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.