Gruaja seksi e kapitenit të kombëtares së Islandës

Kliko per me shume info

gruajaaaPas suksesit dhe ritmit të mirë të kapitenit të Islandës me ekipin e tij kombëtar fshihet kjo bukuroshe seski.

Kris Jonasdottir ka tërhequr vëmendjen e mediave për format seksi të saj.

Kliko per me shume info

Ajo po shijon edhe suksesin e bashkëshorti të saj Aron Gunnarsson që po kalon një moment të mirë tek Islanda.

Vikingët arritën të shokonin Anglinë me fitoren e tyre, duke i lënë jashtë kampionatit europian edhe pse shihehshin si një nga ekipet pretendente duke u bazuar në lojtarët që kishin.

Kris me gjatësi 165 cm dhe peshë 59 km ka fituar Kupën Botërore të Fitnesit në kategorinë Diva Bikini.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.