Gruaja flinte prej vitesh me gjarprin, por zbulon diçka tmerruese

Kliko per me shume info

GRUAJA-FLE-ME-GJARPRINPrej disa vitesh një grua nga India jetonte e madje edhe flinte me një gjarpër piton 4 metra të gjatë në shtëpi, por kohë më vonë ajo zbuloi një të vërtetë tmerruese.

Kur gruaja i dha ushqimin si zakonisht, pitoni e refuzoi atë prej disa ditësh. E shqetësuar për shëndetin e tij, e çoi tek veterineri, e cila iu lut që ta shpëtonte zvarranikun, pasi e donte shumë. Madje i rrëfeu veterinerit se ata flinin bashkë dhe gjatë natës ai përdridhej rreth trupit të pronares.

Kliko per me shume info

Veterineri i dha asaj lajmin shokues se gjarpri ndaloi së ngrëni sepse po përgatiste stomakun e tij për një vakt të madh, për vetë zonjën e tij.

Kur ai rrotullohet rreth trupit të njeriut, e bën një gjë të tillë që të masë peshën e presë së tij, në mënyrë që të përgatitet për sulmin. Veterineri bëri të ditur se ai nuk po ha që të ketë hapësirë boshe në stomakun e tij për vaktin e bëshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.