Gruaja e Erdoganit jetë ëndrrash, e pabesueshme ku e pi çajin!

Kliko per me shume info

gruaaDerisa pretendon të jetojë një jetë normale me vlera turke gruaja e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan, po ndodh krejt e kundërta.

Gruaja e Presidentit turk Emine Erdogan nuk bën asgjë tjetër përveç që shpenzon shumë para.

Kliko per me shume info

Pasionet e saj të veçanta janë rrobat nga dizajnerët dhe gjërat e shtrenjta antike, raporton Express.

Derisa populli i vendit të saj jetojnë në varfëri të skajshme me nga 3 euro një ditë , gruaja e presidentit krenohet se ajo pi çaj special të bardhë në vlerë prej 1500 funteve (1800 euro) një kilogram … dhe pije në gota të flakëruara ari me vlerë £ 250 secila (300 euro)

Mediat e kanë quajtur grua e Erdogan një grua të sëmurë pas blerjeve të gjërave të shtrenjta. /Daily mail

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.