Kjo është bashkëshortja super “sexy” e Sylvester Stallone

Kliko per me shume info

stalloneSylvester Stallone dhe bashkëshortja e tij Jennifer Flavin vazhdojnë ende të festojnë 70-vjetorin e aktorit të famshëm në një jaht luksoz në St Tropez.

Protagonisti i filmit “Rocky” ka treguar muskujt të mëdhenj i veshur me një bluzë të zezë. Sylevester ka qënë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij 47-vjeçare e cila dukej në një formë perfekte trupore e veshur me një palë bikini të bardha.

Kliko per me shume info

Duket se aktori hollivudian ka kaluar një ditëlindje të mrekullueshme i rrethuar nga familja e tij.tar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.