Grabitet arkëtarja e ujësjellësit në Kamëz, ja sa para marrin “maskat”

Kliko per me shume info

grabitje-canteNjë grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Kamëz, ku këtë herë viktimë ka rënë arkëtarja e ujësjellësit të kësaj bashki.

Siç bëhet e ditur, ajo ka pasur çantën në dorë dhe një person ia ka marrë atë. Në çantë mësohet se ka pasur një shumë prej 6 milionë lekësh.

Kliko per me shume info

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.