Grabitja në Rinas, reagon kompania “TIA”: Nuk kemi asnjë koment

rinas-grabitjaPërmes një reagimi për mediat, koncesionari i Aeroportit ndërkombëtar të Tiranës (TIA) ka reaguar në lidhje me grabitjen e ndodhur një më parë.

“Nuk kemi koment për ngjarjen. Çmojmë mirëkuptimin mediatik dhe publik për këtë qëndrim. Vlerësojmë maksimalisht rëndësinë e ngjarjes. Respektojmë hetimet rreth kësaj ngjarje”, thuhet në reagim.

Kliko per me shume info

Raportohet se më shumë se 3 milion euro, që i përkisnin një banke të nivelit të dytë u grabitën në aeroportin e Rinasit.

LEXO EDHE:  Pësoi hemorragji në tru, mjekët japin lajmin e keq: Ja gjendja shëndetësore e Luan Hajdaragës

Autorët janë ende të lirë, ndërsa grabitja ndodhi një ditë pas shtimit të masave të sigurisë në aeroport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here