Grabitja në Rinas, policia: 30 mijë euro për çdo informacion, ja ku të telefononi

Kliko per me shume info

polici durresPolicia e Durrësit ka njoftuar sot të gjithë qytetarët se do të shpërblehen me një shumë prej 30 mijë euro, nëse japin informacione për grabitjen në Rinas.

Policia ka njoftuar qytetarët se do të ruhet anonimati i plotë për informacionet e dhëna. Ndërsa, do të shpërblehen informacionet që do të ndihmojnë grupin hetimor.

Kliko per me shume info

“30 mijë euro shpërblim për çdo informacion për autorët. Shpërblimi për informacionet që do të ndihmojnë grupin hetimor. Çdo informacion do të vlerësohet maksimalisht nga grupi hetimor. Për informacionet do të ruhet anonimati i plotë. Për çdo informacion mund të telefononi në numrin 0694110217”, thuhet në njoftimin e policisë.

2 COMMENTS

  1. Keni fakte konkrete, zbatoni hulumtimet, qe duhet te ken len gjurmet. Keni dhe nje fakt t,jeter po te doni: policia i njeh ,si hajdutat, si informatoret. Jemi popull i vogel dhe e njohim njani-t,tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.