Ky është goli më i bukur i Europianit 2016

Goli i Hal Robson-Kanu, në ndeshjen mes Uellsit dhe Belgjikës është zgjedhur goli më i mirë i Euro 2016 sipas BBC-së, transmeton Klan Kosova.

Uells e kishte mposhtur Belgjikën në çerekfinale me rezultat 3-1.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.