Video/ ‘Gocat e Bllokut’ rrihen për djalin me X6, ja si përfundon ai

Kliko per me shume info


Një sherr ka ndodhur mbrëmë në një lokal në Bllok, ky dy vajza janë zënë me njëra-tjetrën. Sipas raportuesit ato filluan të zihen për shkak të një djali me X6. Vajzat zihen teksa i gjuajnë njëra-tjetrës, ndërsa ka qenë djali me X6 ai që ka hyrë mes tyre.

Në video duket momenti kur pas sherrit largohet fillimisht biondja dhe më pas vajza tjetër. Mesa duket djali me X6 mbetet vetëm. /jetaoshtqef /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.