Gjyste Vulaj nuk plaket kurrë! Ja foto ku ekspozon të pasmet dhe jo vetëm…

Kliko per me shume info

Gjyste Vulaj ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet provokuese.

Këngëtarja është me pushime së bashku me familjen e saj, por ajo e gjen gjithnjë kohët për disa foto të ‘nxehta’.

Kliko per me shume info

gjyste-vulaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.