Ky është gjyshi që po “çmend” femrat në internet

Kliko per me shume info

gjyshiiKy eshte nje gjysh 54-vjeçar po “çmend” internetin me fotografitë e tij. Me stilin e tij nga Teksasi duket kaq sharmant dhe kaq në formë, sa që është vështirë të besohet se ka statusin e gjyshit.

Irvin Randle, mësues i një shkolle fillore në Houston, nisi që të hedhë fotot gjatë kësaj jave me hashtagun “MrStealYourGrandma”.

Kliko per me shume info

Randle, i cili ka dy nipër, shumë shpejt mori famë në internet sa që fotot u bënë virale dhe tani ai po përballet më vëmendjen që po i kushtojnë femrat.

Sipas mediave ndërkombëtare, gjyshi mësoi rreth fotografive të tij që ishin bërë virale nga miqtë dhe të afërmit, përfshi edhe vajzën Jessica, e cila jeton në Los Anxhelos. Ajo e mori në telefon dhe i tha: “Babi ju jeni kaq trendin në “Twitter””.

Randle u shpreh se kishte marrë një telefonatë nga një mik nga Nigeria, që i tha se fotot e tij aty kishin marrë rreth 7 milionë pëlqime.

“Në fillim isha i mrekulluar. Tani jam i tronditur. I vlerësoj të gjitha komentet. Unë gjithmonë jam veshur kështu”, përfundon rrëfimin 54-vjeçari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.