Mënyra se si fle një grua zbulon shumë për të

Kliko per me shume info

gjyme-696x391Pozicioni në të cilën flini mund të tregojë shumë për karakterin dhe personalitetin. Kjo është lista e katër pozicioneve më të zakonshme të gjumit, si dhe përshkrimi se çfarë do të thonë ato.

Pozicioni i gërhitjes
Gratë të cilat flenë të shtrira në shpinë, zakonisht kanë probleme me gërhitjen dhe sigurisht që kanë partner i cili kalon shumë net pa gjumë.

Kliko per me shume info

Kjo padyshim që reflekton në shëndetin dhe disponimin tuaj.

Pozicioni i anijes
Gratë të cilat flenë si në fotografinë e dytë, pozitë e cila njihet si pozitë e shtrirjes në anije të drurit, janë të qeta dhe tejet të rezervuara.

Ato besohet se kanë vetëbesim të madh dhe shpeshherë dinë të jenë edhe arrogante.

Pozicioni i rënies së lirë
Gratë të cilat flenë të shtrira në stomak me duart poshtë jastëkut, janë gra që preferojnë të dalin, janë të shoqërueshme dhe tejet të ndjeshme.

Pozicioni i këmbëve anash
Nëse flini në këtë mënyrë, padyshim që jeni zemërgjerë, shoqërore dhe person tejet i besueshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.