Gjest i bukur nga Shaqiri, surprizon fansin e tij

Kliko per me shume info

xherdanPërveç se një lojtar shumë i zoti në fushë, Xherdan Shaqiri e ka treguar se është njeri i mirë dhe jashte saj me xhestet e tij.

Futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri i ka bërë një surprizë tepër të këndshme një fansi të flaktë, duke e vizituar atë në shtëpinë e tij në Prishtinë.

Kliko per me shume info

Pas pjesëmarrjes se Zvicrës në Euro 2016, Shaqiri është duke kaluar pushimet në Kosovë dhe vendosi që ta befasonte fansin e tij të flaktë, Visar Bajramin- Calin.

Shaqiri në Euro 2016 shënoi ndoshta golin më të bukur ne historinë e europianëve ne ndeshjen perballe Polonisë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.