Gjestet e pazakonta të Joachim Low gjatë ndeshjes Gjermani-Itali

Kliko per me shume info


Trajneri i kombëtares gjermane Joachim Low ashtu si në çdo sfidë, edhe mbrëmë në ndeshjen me Italinë ka qenë në qendër të vëmendjes, për shkak të disa gjesteve të pahijshme në ndeshjet e tjera të kampionatit evropian.

Strategu gjerman ishte shumë i fokusuar tek loja e mbrëmshme, duke dhënë gjatë gjithë kohës instruksione për ekipin.

Kliko per me shume info

Serioz dhe i emocionuar në të njëjtën kohë. Me sa duket në përballjen me Italinë, Low i trembej mallkimit italian dhe për këtë arsye nuk pati kohë për gjëra të tjera.

Ja disa nga momentet e trajnerit gjerman të përmbledhura në këtë video.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.