Getoari feston ditëlindjen, ja urimi i vecantë i Marina Vjollcës

Kliko per me shume info

Marina-Vjollca-dhe-getoar-Selimi-1-1Jeta e tyre private është ndër më të përfolurat dhe që ngjall shumë interes tek ndjekësit e tyre, e ata duket se janë shumë të dashuruar me njeri tjetrin.

Këngëtari Getoar Selimi feston sot ditëlindjen. Partnerja e tij Marina Vjollca publikon një fotografi të tyre në Instagram, duke i bërë një urim vërtetë të vecantë.

Kliko per me shume info

“I shtrenjti im gëzuar ditëlindjen!!! Ti je gjithçka për mua, jam kaq me fat që të kam në jetën time”, shkruan Marina bashkëngjitur fotografisë.

Për çiftin është përfolur se po planifikojnë të martohen, ndërsa prej tyre nuk ka ardhur ende një konfirmim i tillë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.