Mediat e huaja të mahnitura nga kjo bukuroshe nga Shqipëria

albana-osmani-fansiNjë ndër gazetat prestigjioze të Zvicrës, Blick, në artikullin që i ka kushtuar ardhjes në Shqipëri të Kombëtares Shqiptare, ndër të tjetra ka përmendur edhe bukurinë e vajzave shqiptare dhe përfaqësimin e tyre si tifozë të tribunave në “Euro 2016”.

Pas kthimit në Tiranë të futbollistëve kuqezinj, Blick i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku ka përfshirë edhe vajzat e bukura, në krye të të cilave shfaqet edhe Albana Osmani.

Ndër të tjera, në gazetë shkruhet “Ah, këto bukuri shqiptare…”, duke treguar edhe foton e Albanës në pritjen e kuqezinjve.

albana-osmani

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

olta-gixhari-derhemi

Olta Gixhari pa recipeta dhe poza erotike, Arben Derhemi në “siklet”

Aktorja Olta Gixhari ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Top Show” ...