Ganiu i thyen zemrën Bleonës, ja e dashura seksi

Kliko per me shume info

bleonaBiznesmeni i njohur Gani Bardha duket se ka harruar përfundimisht ish-bashkëshorten e tij, këngëtaren Bleona Qereti.

Ganiu madje ka zyrtarizuar lidhjen me të dashurën e re, dhe shumë miqë e kanë uruar atë, shkruan Indeksonline.

Kliko per me shume info

Për dallim nga Bleona e cila e ka treguar në publik se ende ndjen për ish-bashkëshortin dhe do të dëshironte që ai t’i hapte vetëm telefonin, ky i fundit duket se ka vazhduar jetën para.

1 COMMENT

  1. Pu.t.na Bleona e bija e kriminelit komunist nuk e ka problem te lepihet. Familje plehrash jane, nuk kane as dinjitet e as humanizem. Pse i beni reklame kesaj plehres nuk e kuptoj !!!!’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.