Futbollisti shënon si Xherdan Shaqiri në “Euro 2016”, video e golit bëhet “hit”

Kliko per me shume info

xherdan-shaqiriIsh-mbrojtësi i Chelsea që luan në kampionatin amerikan në një ndeshje miqësore që u zhvillua ditën e sotme ka realizuar një gol fantastik.

Cole ka shënuar një gol si ai që realizoi Xherdan Shaqiri në “Euro 2016” me Zvicrën në ndeshjen ndaj Polonisë.

Kliko per me shume info

Cole në të njëjtën lëvizje pasi ka marr një top nga krahu i djathë nga rivënia anësorë ka kërcyer dhe ka shënuar supergolin që po bën xhiron në rrjet nga tifozët amerikan dhe më gjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.