Futbollisti i Real Madrid refuzon ofertën 40 milionëshe nga “djajtë e kuq”

qendermbrojtesi-varaneQendërmbrojtësi i Real Madridit, pëlqehet shumë nga Jose Mourinho që tani drejton Manchester Unitedin.

Raphael Varane i ka thënë ‘jo’ kalimit te Manchester United.

Kliko per me shume info

Qendërmbrojtësi i Real Madridit, pëlqehet shumë nga Jose Mourinho që tani drejton Manchester Unitedin.

Portugezi nuk ka nguruar për t’i bërë një ofertë prej 40 milionë eurove Realit për reprezentuesin francez, por përgjigja e lojtarit për t’u larguar nga Bernabeu, ka qenë negative.

LEXO EDHE:  Dopingu trondit sërish peshëngritjen shqiptare, Evangjeli Veli me klenbuterol

Ndryshe, Varane është në planet e trajnerit Zidane dhe shihet si e ardhmja e mbrojtjes së ‘Los Blancos’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here