Futbollisti shqiptar debuton me gol tek skuadra e “Terek Grozni”

Kliko per me shume info

roshiiOdise Roshi është lojtari shqiptar më me fat për momentin.

Pas zytrarizimit ditën e djeshme tek skuadra e Terek Grozni, Roshi ka debutuar sot me fanellën e skuadrës çeçene në një ndehsje miqësore luksi ndaj Bolonjës.

Kliko per me shume info

Roshi tregoi aftësitë e tij të mira duke shënaur gol që në ndeshjen e parë me Terek dhe jo pak por ndaj një skuadre si Bolonja.

Mesfushori fierak ak nej stil elegant ne loje qe pelqehet shume nga trajneri i Groznit dhe i ka besuar atij minuta vetem nje dite pas prezantimit.

Roshi ka nenshkruar nje kontrate 3-vjeçare me skuadren nga Grozni ku do te eprfitoj 1.5 milion euro.

Goli i Roshit ne ndeshjen me Bolonjen by PanoramaVideo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.