Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë

Kliko per me shume info

mehmedi-futbollistDjemtë shqiptar që luajnë jashtë vendit po dalin të jenë të shkëlqyer në mbajtjen e sekreteve të jetës private.
Pak muaj më parë, asgjë nuk u kuptua deri në raportimin e Prive për Shkodran Mustafin që mjaft diskret, u fejua me bukuroshen nga Struga, Vjosa Kaba.

Në mungesë të fotove dhe paraqitjeve në rrjete sociale, pak dihet edhe për Admir Mehmedin, shqiptarin që luan në Zvicër dhe që sot, besoni ose jo, do të martohet.

Kliko per me shume info

Pa shumë zhurmë dhe duke e mbajtur eventin sekret, Prive mëson nga burime të sigurta se sonte në Gostivar, Mehmedi do t’i jap fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me një shqiptare nga Maqedonia. Të pranishëm priten të jenë shumë fytyra publike përfshirë futbollistë, aktorë e këngëtarë në eventin ku është investuar shumë në organizim luksoz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.