Gjermani – Francë, ja koeficientët e ndeshjes

Kliko per me shume info

gjermani-franceGjermania dhe Franca do të përballen, sot nga ora 21:00, në kuadër të gjysmëfinales në Euro 2016.
Franca shihet favorit në përballjen me Gjermaninë sipas bastoreve sportive.

Fitorja e Francës ka kuotën 2.80 euro, derisa fitorja e Gjermanisë është kotuar me koeficientin 2.90. Ndërsa, Barazimi ka kuotën 3.10.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.