Ja fotografia nga Turqia që ka tmerruar miliona zemra!

Kliko per me shume info

aseyfgasdf_1468628676-5628900Është publikuar një fotografi, ku shihet një qytetar i shtrirë në rrugë para një tenke të ushtrisë turke.

Kjo fotografi është bërë në Stamboll dhe ka marrë bum klikimesh në rrjet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.