Ish i dashuri i saj argëtohet me Rita Orën, Nicole i tregon cfarë ka humbur!

Kliko per me shume info

nicole-hamiltonRita Ora dhe Lewis Hamilton janë dy emrat më të rinj të çifteve të showbizz-it.
Foto provokuese, pushime të kaluara bashkë, frekuentim të apartamenteve të njëri-tjetrit, darka nëpër restorante; të gjithë këto flasin për lidhje të sapokrijuar.

Por ndërkohë që Rita dhe Lewis po shijojnë romancën e tyre,ish e dashura e Hamilton, Nicole Scherzingher ka bërë totalisht indiferenten ndaj ndaj kësaj lidhje. 38 vjeçarja këtë verë po i kushton kohën e duhur vetes dhe pushimeve.

Kliko per me shume info

Teska shijon rrezet e diellit në Ibiza, këngëtarja ka treguar linjat e saj perfekte në plazhin e Ibiza-s të cilat binin më shumë në sy me ngjyrën e errët të lëkurës dhe rrobabanjot ngjyrë portokalli.
Këto fotot të saj të postuara në Instagram, kanë marrë komente p[a fund ku mbizotëronin komplimentat. Scherzinger shumë shpejt do të jetë pjesë e ekraneve në panelin e jurisë së “The X Factor”, kështu që duket se Nicole ka vendosur të pushojë pak kohë para se të nisë vrulli i punës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.