Foto e rrallë! Kush janë këto 3 këngëtarë shqiptarë?!

Kliko per me shume info

gili_1468482841-4517477.pngPamjet e disa viteve më parë të artistëve tanë zgjojnë interesim të madh të publikut duke qenë se vitet e kanë bërë të veten dhe ndryshimi tek ta është tejet i madh.

E tillë është edhe një foto e publikuar së fundmi nga këngëtarja Gili, shkruan GazetaExpress.

Kliko per me shume info

Fotoja është e vitit 1985 dhe në të së bashku me Gilin shihen Ilir Berani dhe Aida Baraku, të cilët thuajse nuk njihen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.