Publikohet foto që kërcimtarja “Kallashi” s’do donte të ekzistonte!

Kliko per me shume info

foto-kallashiKa shumë fytyra të showbizit që kanë pasur ndërhyrje kirurgjike. Trupi dhe fytyrat e tyre kanë ndryshuar aq shumë saqë nuk do t’i njihje shumicën nga ta. Ndonëse janë munduar që t’i fshehin operacionet plastike një faqe në Instagram, “Vipat e Bllokut”, i demanton të gjithë.
E fundit që ka rënë në zoom’in e tyre është valltarja Kallashi.

Ajo në foto shihet se buzët, dhe vithet i duken shumë më ndryshe dhe më të vogëla.

Kliko per me shume info

“Ku byca ky byza”, kanë shkruar “Vipat e Blloku”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.