Fotot flasin vetë! Ja pse nuk duhet t’i lini fëmijët vetem me baballarët

Kliko per me shume info

baballaret-femijeKjo është një e vërtetë e pranuar nga të gjithë, se nëse lihet një baba vetëm në shtëpi me fëmijët është një telash.

Këtë gjë e vërtetojnë edhe fotot e publikuara nga Bored Panda. Aty shihen se si baballarët kujdesen për fëmijët e tyre, dhe idetë për argëtimin e vogëlushëve janë nga më të ndryshmet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.