Ndodh çudia! “Stade de France” pushtohet nga fluturat!

Kliko per me shume info

fluuuPak minuta na ndajnë nga fillimi i finales së ‘Euro 2016’ mes Francës dhe Portugalisë.

 

Kliko per me shume info

Ky takim i madh do të luhet në stadiumin ‘Stade de France’, në të cilin ka ndodhur një gjë e pazakontë.

 

Stadiumi është pushtuar nga fluturat të cilat kanë pushtuar gjithë ambientin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.