Flori Mumajesin e kap “syri i keq”, këngëtari kalon natën me dhimbje

Kliko per me shume info

flori-mumajesiMbrëmjen e kaluar, Flori ka pësuar një incident me këmbën duke e ndrydhur atë. Mesa duket diçka e ngjashme Mumajesit i ndodh çdo verë dhe këtë e pranon edhe ai vetë ku krah fotos shkruan: “Pse duhet të më ndjekë diçka e tillë çdo sezon”? Mesa duket edhe këngëtari është bërë pak supersticioz duke menduar ndoshta se e ka kaupr “syri i keq”.

Orët e para të mëngjesit këngëtari i hiteve i ka kaluar me dhimbje dhe enjtje të këmbës, por këto nuk e kanë ndaluar 35 vjeçarin që të vazhdojë udhëtimin e programuar që kishte për në Ulqin. Duke njohur natyrën e tij tepër energjike, nuk e kemi të vështirë ta hamendësojmë arsyen e ndrydhjes së këmbës. Flori, herë tjetër me i kujdesshëm.

Pse çdo sezon duhet te me ndodhi diçka???

A photo posted by Flori✅ (@iamflorimumajesi) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.