Fizioterapisti i kombëtares gjermane me mbathjet e Cristiano Ronaldos

Kliko per me shume info

fizioterapistiKlaus Eder është fizioterapisti 62 vjeçar i kombëtares gjermane që prej vitit 1988.

Ai është bërë protagonist pa dashur gjatë ndeshjes Itali-Gjermani gjatë kohës kur

Kliko per me shume info

ndeshja mbaroi dhe po trajtonte këmbët e kapitenit gjerman Bastian Schëeinstegier.

Paparacët kanë fotogruar atë me mbathje të firmës së yllit portagez Cristiano Ronaldo CR7.

Gjermania me Portugalinë mund të ndeshen në finale nëse eliminojnë ekipet që do ndeshen në gjsymëfinale, përkatësisht Francën dhe Uellsin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.