Fejohet ish i dashuri i këngëtares, Bleona Qereti përgjigjet me foto nudo

Kliko per me shume info

bleona-gjoksiNuk është hera e parë që Bleona provokon me foto topless dhe duket se ato janë servirur për mediat nga vetë ajo për të sfumuar deri diku lajmin e fejesës së ish-bashkëshortit të saj, biznesmenit Gani Bardhi.

Në fotot topless, këngëtarja shihet duke pushuar në plazhet e Karaibeve në ishullin St Barth.

Kliko per me shume info

Nuk dihet nëse ka qenë e shoqëruar nga dikush tjetër apo jo, por sa i përket jetës private ajo ka deklaruar se është single.

bleona-nudo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.