“Haram ju qoftë”! Ja fatura e kripur që revoltoi pushuesin në Kavajë

plazhiiiDikush është revoltuar keq sot në Kavajë, teksa ka dalë në mbrëmje me familjen për t’u ulur në një lokal. Arsyeja? Fatura e “kripur” që e ka bërë djalin të mallkojë pronarin e lokalit.

Siç duket në faturë, kjo familje ka paguar 8 mijë lekë të vjetra vetëm për muzikën, ndërsa çmimet e pijeve janë mbi normalen.

LEXO EDHE:  Aksident në Tiranë, makina përplaset me motorin tek Unaza e Madhe
Kliko per me shume info

Epo nëse po pushoni në ndonjë vend bregdetar, bëni mirë t’i keni parasysh çmime të tilla, nëse nuk doni të inatoseni nga fatura që mund t’jua prishë mbrëmjen.

“Na respektuan me nje fature modeste dhe doja tju thoja thjesht haram ju qoft”, shkruan raportuesi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here