Shokuese, fansja del në skenë për ti takuar, këngëtarët bëjnë seks me të!

Kliko per me shume info

Gjatë një koncerti duket se gjithçka po shkonte shumë mirë, por një gjë e tillë zgjati deri në momenti ku në skenë u ngjit një fanse e tyre.

E ndërsa fansja po kënaqej, që po ta takonte idhujt e saj, njëri nga këngëtarët nis ta provokojë, duke i futur duart, ndërsa tjetri ia tenton t’ia “ulë kokën”.

Kliko per me shume info

Vajza nuk duket shume  bindur, por kjo nuk i ndalon këngëtarët, të cilët duken shumë të eksituar dhe ….

Nuk kam fjalë ta përshkruaj atë që ndodh më…, por ju mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.