Ç’farë po feston familja Hoxha në Legoland të Anglisë?

Kliko per me shume info

familja-hoxha4 korriku është një ditë sa e rëndësishme aq edhe e gëzueshme për Familjen Hoxha. 9 vite më parë, kjo familje gëzua me djalin e tyre të vetëm. Itani është djali i vogël i familjes Hoxha dhe erdhi në jetë pas 3 motrave, Lorit, Sarës dhe Redias.

Ditëlindjen e Itan, familja ka zgjedhur ta festojë në Legoland të Anglisë, një park fëmijësh me temë kryesore lodrat Lego. Të pranishëm në festë ishin e ëma Vjollca Hoxha, tri motrat e tij dhe Ledion Liço.

Kliko per me shume info

Si fillim ata janë duke festuar  në një autobus dhe të gjithë me një zë i kanë uruar atij “Gëzuar ditëlindjen”, për të vazhduar më pas parkun në Legoland.

lori-hoxha-angli

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.