Eva Ndoja ‘viktima’ e radhës e ‘vipa-ve të bllokut’, e pabesueshme si ka qenë!

Kliko per me shume info

EVA-NDOJAAjo është ndër këngëtaret e reja të showbizit shqiptar, e cila është bërë e njohur për hitin e saj në bashkëpunim me reperin Getinjo, ‘S’jena mo’.

Përveç këngës, Eva Ndoja ka rënë mjaft në sy për hiret e saj. Por mesa duket këngëtarja nuk ka qenë gjithnjë kaq seksi. ‘Viktima’ e ‘vipa-ve të bllokut’ kësaj rradhe është bërë pikërisht kjo këngëtare. Duke krahasuar fotot përpara dhe tani, duket se Eva ka bërë disa operacione plastike si botoks, fryrje të buzëve etj, të cilën e kanë tjetërsuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.