E pabesueshme! Rezultati i këtij sondazhi do iu befasojë! Ja fituesi i “Euro 2016”

Kliko per me shume info

euro-2016-trophySot në orën 21:00 në “Stade de France” do të luhet finalja e madhe e Kampionatit Europian mes Portugalisë dhe Francës, ku të dyja skuadrat do të kërkojnë të prekin lavdinë.

Franca është ndeshëm më e favorizuar jo vetëm për shkak të kualiteteve por edhe historia është në krahun e ‘gjelave’.

Kliko per me shume info

Prestigjozja më e madhe sportive ‘France Football’ prej ditës së djeshme ka publikuar një sondazh ku pyet “Nëse Franca do ta fitojë apo jo Kampionatin Europian ?”

Shumica e lexuesve prej 76% janë optimistë se Franca do të triumfojë, ndërsa vetëm 24% mendojnë se do fitojë Portugalia.

Ky është rezultati i sondazhit nga ‘France Football’:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.