Ermal Mamaqi ndan me ndjekësit momentin më të bukur të jetës së tij

Kliko per me shume info

MamaqiModeratori dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar në profilin e tij në Instagram një foto në të cilën shfaqen prindërit e tij, djali i vogël Joel dhe mbesa e tij.
Në këtë foto gjyshërit po e mësojnë Joelin e vogël sesi të ushqejë kushërirën e tij. “Disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë. Mami dhe babi im që mësojnë djalin tim të ushqejë dhe të dojë vajzën e vllait tim. Njësoj siç bënin me mua dhe vllain tim para 30 vjetësh…,”-shkruan Ermali për këtë moment mjaft të këndshëm për të dhe familjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.