Ermal Mamaqi: Ika në Theth nga tmerri i asaj që më ndodhi në një hotel të Himarës

Kliko per me shume info

ermal-mamaqiErmal Mamaqi ka komentuar me nora kritike dhe te ashpra menyren se si sillen hotelet ne zonen e Himares.

Ai ka treguar nje barsolete me kete rast per te ilustruar cmimet e kripura te hoteleve. Ja cfare shkruan ai:

Kliko per me shume info

Isha në një hotel të Himarës.
Pyes recepsionisten :
– Sa kushton dhoma për një natë?
– 160 euro.
– Çfarë përfshihet? – Fjetja,mëngjesi dhe pishina. Gjithashtu keni dhe detin falas – më tha.
Sa arrita në Theth nga tmerri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.